EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Ocak 2015 Cumartesi

İZLEMEYE DOYAMADIK: ''ŞARKILARLA FİLMLER''


Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Sabri Tuluğ Tırpan müzik direktörlüğünde şahane bir etkinliğe imza attı.  ‘’Şarkılarla Filmler’’ adını taşıyan ve 10 Aralık’ta Zorlu Center PSM’de gerçekleşen etkinlik bu akşam  Kanal D ekranında yayınlandı. Aslında televizyon yayıncılığında bu denli farklı ve özenli işleri o kadar az izliyoruz ki, bu işleri yakaladığımızda hakkında konuşmak, yazmak çizmek istiyoruz. Şarkılarla Filmler de bu kategoriye girmiş olacak ki yayın esnasında sosyal medyada büyük ses getirdi.

TEGV ve Most Productions işbirliğiyle hayata geçen ve tadı damakta kalan Şarkılarla Filmler Konseri'nde, Sezen Aksu, Gökçe Bahadır, Belçim Bilgin, Ayça Bingöl, Şebnem Bozoklu, Deniz Çakır, Cem Davran, Melike Demirağ, Yetkin Dikinciler, Kenan Doğulu, Demet Evgar, Barış Falay, Mert Fırat, Buğra Gülsoy, Mete Horozoğlu, Çağan Irmak, Aras Bulut İynemli, Emre Karayel, Hülya Koçyiğit, Erkan Kolçak Köstendil, Özgü Namal, Erkan Oğur, Menderes Samancılar, Emel Sayın ve Gonca Vuslateri sahne aldı.

Barış Falay’ın ‘’Kadınım’’, Çağan Irmak’ın ‘’Biliyorsun’’ ve Özgü Namal ‘’İstanbul Kanatlarımın Altında’’ yorumları ise gecede özellikle dikkat çeken performanslar arasındaydı. Türk sinemasının 100. Yılı sebebiyle organize edilen gece TEGV'de 20 bin öğrencinin eğitimine destek olunması hedefleniyor.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. ipek ertek15:48

  Konseri mekanda seyretmedim, tvde izledim. çok güzeldi. keşke daha çok olsa bu yapımlar.

  YanıtlayınSil
 2. Anonim10:51

  ne iyi projeydi. keşke tekrarlansa!

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe