EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Ocak 2015 Çarşamba

FİKRİ KARAYEL ''ZOR ZAMANLAR''I YAYIMLADI!

Geçtiğimiz ay vizyona giren ''Seni Seviyorum Adamım'' filminin soundtrack'inde yer alan ''Hayal Edemezsin''in yorumcusu Fikri Karayel ilk albümü ''Zor Zamanlar''ı  Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile yayımlıyor. Söz, müzik ve aranjelerin kendi imzasını taşıyan 12 şarkıdan oluşan ilk albümünü yayınlayan Fikri Karayel bu zamana kadar çeşitli internet başarıları da elde etti. Myspace Türkiye'de en çok dinlenen şarkı sayesinde müzisyen pek çok şehirde sahne aldı. 
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. albümü dinledim. en sevdiğim tarzlardan biri olan 'jazz yürüyüşlü rock' albümün genel soundu olmuş. ama albüm soundu baştan sona doğru gittikçe sertleşiyor. çok beğendim. enstrümanların kullanımı çok hoş. temiz ve akıcı bir kayıt olmuş. başarılar diliyorum.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe