EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

26 Ocak 2015 Pazartesi

CEMİR DEMİRBAKAN'DAN YENİ ALBÜM!


Yüksek Sadakat grubunun solisti olarak hayatımıza giren ve o dönemden bu yana çeşitli isimlerle yaptığı teklilerle müzik hayatına devam eden Cemil Demirbakan, 2012 yılında yayımladığı albümün ardından 2015 yılını dinleyicilerini mutlu edecek bir mini albümle karşılıyor.
Gülden Mutlu'nun, kendisi için yazıp bestelediği 'Ceviz Ağacı' ve "Kırk Gün" isimli eserlerde istediği samimiyeti, duyguyu ve müzikaliteyi bulan Demirbakan, bu şarkıların üzerinde uzun süre çalıştı. "Ceviz Ağacı"nın dört versiyonunun ve "Kırk Gün" isimli eserin bulunduğu mini albüm, dijital mecralarda satışa çıktı.Müzisyen albümde Haluk Kurosman, Hüseyin Çebişçi, Aşkın Arsunan ve Kaan Gökman gibi önemli müzisyenlerle çalıştı.
Albümün çıkış parçası olan 'Kırk Gün'ün klip yönetmenliğini Hasan Kuyucu üstlenirken, albüm ve imaj fotoğraflarını Mehmet Turgut çekti.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe