EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Aralık 2014 Salı

SALT'I YAKINDAN TANIMAK İSTER MİSİNİZ?


Her geçen gün sayıca azalan konser mekanlarımız/ kültür sanat merkezlerimize rağmen sanat adına güzel gelişmeler de olmuyor değil. Hayat Müzik olarak müzik odaklı, nitelikli tüm projeleri sizinle buluşturmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda çok sayıda özel etkinliğin gerçekleştiği SALT hakkında kişisel olarak detaylı bir haber yapmak istedim.
SALT’ı kurumsal olarak incelediğimizde kâr amacı gütmeyen özerk bir kurum olarak hayata başladığını görüyoruz. SALT’ın misyonun incelediğimizde özünde araştırmacılık, deneysellik, dolayısıyla hata yapmaktan çekinmemek olduğunu da görmekteyiz. Kişisel olarak SALT Beyoğlu’nun daha yüksek bir bilinirliğe sahip olduğunu düşünüyorum. SALT Beyoğlu dışında faaliyet gösteren diğer SALT şubeleri ise; SALT Galata, SALT Ulus.

SALT'ta müzik odaklı da çok sayıda keyifli etkinlik hayata geçirilmiş. Bu  müzik etkinliklerine bu zamana kadar katılma fırsatı bulamadım ama ilk fırsatta SALT'ta bir müzik etkinliğinde yer alacağım.(Örnek etkinlikler : http://saltonline.org/tr/search?q=Elektronik%20M%C3%BCzik   ve http://saltonline.org/tr/tag/43/ses-ve-muzik-kesifleri)

Bu önemli kurumu web sitesinden detaylı olarak incelemenizi ve ilginizi çeken ilk etkinliği ise ajandanıza kaydetmenizi  tavsiye ediyorum.

Görsel: Iwan Baan (2012)

Ahmet Erten/Hayat Müzik/2014
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim09:20

  Böyle kültür sanat mekanlarının var olması, hizmet vermesi günümüzde mucize..

  YanıtlayınSil
 2. Anonim16:51

  SALT'ı adres defterime kaydettim. teşekkürler haber için.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe