EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Aralık 2014 Pazartesi

MÜZİK DOLU BİR YIL İÇİN HEDİYE ÖNERİSİ!


2015'in son haftasına girmemizle birlikte yeni yıl hazırlıkları da son şeklini almaya başladı. Yeni yıl planları artık netleşecek, alınacak hediyeler sevdiklerimize verilmek üzere evlerimizde yerini alacak. Yılbaşına bu kadar az gün kala halen sevdiğinize alacağınız hediyeyi bulamadıysanız ve bu kadar kısa sürede ne alacağım diye hayıflanıyorsanız size güzel bir haberimiz var. Koleksiyoncuların yakından tanıdığı AJS Müzik şahane kutularla arşivlere girmeyi bekleyen güzel parçalarını yayımladı. 


Hepsi 10’ar CD olmak üzere toplam 30 CD’den oluşan bu özel set, sınırlı sayıda üretilerek D&R' larda meraklısı ile buluşuyor 
Başta; Frank Sinatra, Edith Piaf, Elvis Presley, Dean Martin, Nat King Cole, Charles Aznavur, Louis Armstrong, Ray Charles, Johanny Cash ve Bob Marley olmak üzere müzik dünyasının gerçek starlarından tam 200 aşk şarkısı… Zamanında 45’lik plak olarak piyasaya çıkmış bu şarkıları müzikseverler ilk kez böylesi muhteşem bir sette bir arada bulup, dinleme şansına kavuşacaklar.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim16:25

  sanırım stoklar sınırlı dün capacity d&r'da bulamadım bu cd'yi.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe