EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Aralık 2014 Pazartesi

HARUN KOLÇAK MÜZİK ŞİRKETİNİ BELİRLEDİ!


Son günlerde Hepsiburada reklamları ile konuşulan Harun Kolçak, yeni albüm çalışmalarını da sürdürüyor. Yeni albüm çalışması için şirket görüşmelerini sürdüren müzisyen, Arpej Müzik ailesine katıldı. Harun Kolçak'ın proje albümü Umut Kuzey prodüktörlüğünde Mart 2015'te dinleyici ile buluşacak.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim13:08

  Harun Kolçak çok iyi bir müzisyen ancak basında son zamanlarda hakkında çıkan açıklamaları sevmiyorum. Sezen Aksu, Bendeniz gibi kariyerinde önemli isimlerle ilgili olumsuz yorumlarını okudum. Bir sorun varsa bile kol kırılır yen içinde kalır bence. kendisine başarılar, yeni albümünü merak ediyorum.

  YanıtlayınSil
 2. Harun Kolçak çok özel bir müzisyen ve yorumcu. bu sefer uzun bir ara vermeden albüm yayınlaması çok sevindirici.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe