EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Aralık 2014 Çarşamba

BENGÜ'DEN YENİ KLİP ''İKİNCİ HAL''


Geçtiğimiz haftalarda yeni albümün yayımlayan Bengü, albüme ismini veren şarkısı ''İkinci Hal''i kliplendirdi. Albümün çıkış şarkısı ''Sahici'' ile beğeni kazanan şarkıcının ikinci klip şarkısı İkinci Hal'in sözleri Zeki Güner müziği ise Ebru Elver imzası taşıyor. Gülşah Aybaba yönetmenliğinde çekilen video klibin çekimleri için 2 farklı mekan kullanıldı. Bengü, ana teması yalnızlık olan klipte biri güçlü diğeri güçsüz iki kadını canlandırdı.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Elif Bektaş13:25

  Bengü'nün yeni albümü ile farklı bir kulvara geçtiği kesin. Artık o klasik Bengü şarkıları yerini daha cesur şarkılara bırakmış. Tebrikler! Bunda elbette çalıştığı söz yazarı Zeki Güner, Deniz Erten gibi isimlerin de etkisi var.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe