EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Kasım 2014 Çarşamba

NÜKHET DURU'DAN ''FRANKIE İSTANBUL'' PERFORMANSITürk pop müziğinin özel isimlerinden Nükhet Duru, canlı performansı ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Frankie İstanbul sahnesinde performans sergileyecek olan  Nükhet Duru’nun bu performans gecesi 8 Kasım 2014, Cumartesi gerçekleşecek.
‘Mahmure’, Melankoli’, ‘Ben Sana Vurgunum’, ‘Sürgün’, ‘Dağınık Yatak’, ‘Hançer’, ‘Aşkından Ölebilirim’, ‘Ağla’ ve ‘ Canbaz’ gibi zamana meydan okuyan aşk şarkılarını söz konusu gecede seslendirecek.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. kendi döneminden bu yana sesini en iyi koruyan ve yorumunu daha da geliştiren bir sanatçı kendisi. sadece bu sebepten bile takdiri hak ediyor.sezen emekli oldu, nilüfer maalesef son demlerinde (yorumu bozuldu), ajda zaten mutant :-) zerrin özer yanlış şarkı seçimleri ve çalıştığı kişilerin yetersizliğinden dolayı yaptığı işler ortalamanın altında. ama nükhet duru, geçen sene yayımladığı bomba gibi albümle yeniden bizlerle. ona ulaşır mı bilmiyorum ama 'sevda' albümü yeniden basılsa çok güzel olur. CD kaydı yok bildiğim kadarıyla. Hakan Eren buna bir el atsın :-)

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe