EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Kasım 2014 Cuma

NAZAN ÖNCEL ''BAZI ŞEYLER''İ KLİPLENDİRDİ!


Nazan Öncel son albümü ''Bazı Şeyler'e adını veren şarkıya geçtiğimiz günlerde video klip çekti. Akşit Togay ve Mabel Matiz'in yönetmenliğini üstlendiği video klipte Mabel Matiz aynı zamanda konuk oyuncu olarak de yer aldı. Tematik bir klip özelliği taşıyan Bazı Şeyler'in çekimleri Kadıköy, Haydarpaşa Tren İstasyonu, Gülhane Parkı gibi yerlerde çekildi. Klibin 14 Kasım'da müzik kanallarında yayınlanması bekleniyor. 

Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Göçe Devam albümünü de bekliyoruz

  YanıtlayınSil
 2. Anonim12:40

  nazan öncelin ot dergisindeki röportajını okudum. çok içten geldi. keşke daha çok röportaj yapsa. hayat müzik röportaj yaparsa biz nazan öncel hayranlarını çok mutlu eder.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe