EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Kasım 2014 Pazartesi

HARIS ALEXIOU ''SEZEN'İ AŞAMIYORUM''


7 Kasım'da Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri kapsamında Türkiye'ye gelecek Haris Alexiou hayranları heyecanla sanatçıyı bekliyor. Yunanistan'ın 30 platin ve 13 altın plak sahibi sanatçısı Haris Alexiou, Rebetiko ve Yunan halk müziği dalında seslendirdiği şarkılarla dünya çapında tanınıyor. Türkçe’ye uyarlanan ve Sezen Aksu’dan Yeni Türkü’ye birçok ünlü isim ve grup tarafından seslendirilen “Olmasa Mektubun”, “Maskeli Balo” ve “Telli Telli”gibi unutulmaz parçalara imza atan Haris Alexiou, Ege’den göç eden bir ailenin çocuğu olması nedeniyle özellikle İzmir ezgilerine aşina bir sanatçı.
Ünlü sanatçı, konser öncesinde kendisi ve müziği ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Haris Alexiou Sezen Aksu hayranlığı ile de tanınıyor. Alexiou ''Bu kadını aşamıyorum. Daha dün dinliyordum. Sezen eğer Atina’da konser verirse büyük sevgi görür ve salon tıka basa dolar.'' şeklinde bir ifadede bulundu.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. artık rahat rahat aşarsın. sezen aksu, sigara içe içe sesini mahvetti zaten.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe