EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Kasım 2014 Cuma

GEÇMİŞE YOLCULUK : ''İŞTE BENİM ZEKİ MÜREN''


Türk müzik tarihinin efsane ismi nam-ı değer Sanat Güneşi Zeki Müren, sadece müzik hayatı ile değil, özel yaşantısı ile de gündemdeydi . Sanatçı ile ilgili ilginç detaylar Yapı Kredi Private Banking ve Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık işbirliği ile açılan “İşte Benim Zeki Müren” sergisi ile ölümsüzleşiyor. Sanatçının tüm arşivi, özel eşyaları bu sergide meraklısı ile buluşuyor.“İşte Benim Zeki Müren” sergisi, sanatçının 18 yıldır Türk Eğitim Vakfı ile Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı arşivinde yer alan fotoğraflarını ve özel hayatında kullandığı eşyaları meraklısı ile buluşturuyor. Zeki Müren'in günümüzde halen konuşulan sahne kostümleri, özel notları, fotoğrafları, plakları ve notaları söz konusu sergide sizi bekliyor.Bu özel sergiyi 20 Aralık’a kadar Yapı Kredi Kültür Merkezi’nde ziyaret edebilirsiniz.


Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim15:01

  Sergiye ilk fırsatta gideceğim. Bilet satın alıyor muyuz? İnternette bilgi bulamadım.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe