EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Kasım 2014 Cumartesi

ELİF ÇAĞLAR'A DESTEK ZAMANI!


Başarılı müzisyen Elif Çağlar yeni albümü için dinleyicilerinin desteğini bekliyor. Günümüzde bir albüm hazırlamanın ne kadar maliyetli ve meşakkatli bir süreç olduğunu artık sektör profesyönelleri kadar dinleyiciler de biliyor. İşte bu nedenle  Elif Çağlar'ın sadece kayıt edilmeyi bekleyen, dünyaca ünlü caz müzisyenlerinin de eşlik edeceği ikinci albümü Elif'in takipçileri ve müzik severlerin yardımlarıyla kaydetmeye karar verilmiş.

indiegogo.com’u ziyaret edenler Elif Çağlar’ın 2. Albüm projesinin detaylarını kendisinden dinleyebilir, çam sakızı çoban armağanı hediyeler karşılığında albüm masraflarına katkıda bulunabilir.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim15:47

  açıkçası müzisyenlerin bugün geldiği nokta çok üzücü! bu kadar iyi isimler albüm kaydedebilmek için destek istiyor.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe