EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Kasım 2014 Çarşamba

EFLATUN & OF AMAN NALAN ''YOLCU YOLUNDA GEREK''


Son dönemin önemli bestecilerinden Eflatun ve 90'lı yılların popüler ismi Of Aman Nalan ortak bir proje haberi ile müzikseverlerle buluştu. ''Yolcu Yolunda Gerek'' şarkısında düet yapan ikili, dijital platformlarda yerlerini aldılar.
Sözleri Levent Yöntem’e, bestesi Adnan Ergil’e, yeniden düzenlemesi Eflatun'a ait “Yolcu Yolunda Gerek” in günümüz versiyonunun prodüktörlüğünü de Eflatun üstlendi.Stüdyo aşamasında kullanılan canlı enstrümanlardan ney hariç tamamı Eflatun tarafından icra edildi. Şarkıya oryantalist bir hava katan ney çalgısı ise, yine eserin bestecisi Adnan Ergil tarafından çalındı.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim13:43

  milyon defa coverı yapılan bir şarkıyı okumanın mantığı nedir? yeni şarkı mı yok?

  YanıtlayınSil
 2. Anonim12:41

  eflatun gibi bi isim, cover mı söylüyor? ne kadar güzel besteler yapıyor oysa.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe