EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Kasım 2014 Cuma

ÇANTA GİBİ HOPARLÖR ''BeoPlay A2''


Bang & Olufsen markası yenilikçi ürünleri müzik severlerle buluşturmaya devam ediyor. Hem kaliteli bir müzik yayına hem de görüşe önem veren bir hedef kitlesi olan marka BeoPlay serisinin ilk Bluetooth hoparlörü BeoPlay A2'yi görücüye çıkardı. Ürünün en güzel özelliği bu portatif yapısına uygun tasarlanmış batarya ömrü bana göre. 24 saat tek batarya ile müziğe ara vermeden bu deneyimi yaşayabiliyormuşuz. Ürünü henüz deneyimlemedim ancak ürünle ilgili ulaşan bilgiler bu yönde.
Ürün Danimarkalı ödüllü endüstriyel tasarımcı Cecilie Manz tarafından tasarlandı ve şu anda 550 Euro gibi bir satış fiyatından da meraklısına sunuldu.
Share this post

3 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim17:04

  nereden satın alabiliriz ya da inceleyebiliriz?

  YanıtlayınSil
 2. emre özerk12:05

  ürünün teknik özellikleri ile ilgili bilgi paylaşır mısınız?

  YanıtlayınSil
 3. Anonim12:38

  renk alternatifi var mı?

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe