EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Kasım 2014 Pazartesi

ATHENA'DAN 7. ALBÜM ''ALTÜST''


Athena, uzun süredir hazırlıklarını sürdürdüğü yeni albümü ''Altüst''ü Pasaj Müzik etiketi ile yayımladı. Mike Nielsen'in prodüktörlüğünde hazırlanan Athena'nın 7. kariyer albümünde yer alan şarkıların söz ve müzikleri Gökhan ve Hakan Özoğuz’a ait. Albümde yer alan bir şarkının ise bestesi Mazhar Alanson'a ait. ''Adımız Miskindir Bizim'' adını taşıyan şarkıda Athena, Mazhar Alanson'la düet yaptı.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim12:41

  athenanın albümünü daha dinlemedim ama güzel bi haber.

  YanıtlayınSil
 2. albüm sound olarak çok güzel ama sözleri anlamakta çok zorlanıyorum. türk rock müziğinde eko.lu söyleme modası başladı sanırım. korhan futacı'nın tarzını athena sürdürüyor. zaten gökhan yayarak okurdu, şimdi duble olmuş. bir zamanlar hakan kurşun vardı, o da böyleydi. 'kaos' klibini izlerdim 'adam ne diyor' diye kafayı yerdim. internet yoktu o zamanlar. dur gözlüklerimi alayım :-)

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe