EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Ekim 2014 Cuma

ROBER HATEMO ''PABUCUMUN DÜNYASI''


Rober Hatemo, uzun bir aranın ardından yeni albümü ile listelere dönmeye hazırlanıyor. Sony Müzik etiketi ile yayımlanacak albümün ilk hit adayı ''Pabucumun Dünyası'' adını taşıyor. Rober Hatemo, sözleri Yıldız Tilbe, bestesi Taner Ayan'a, düzenlemesi ise Erhan Bayrak'a ait olan şarkı için ''Yıllardır yanımda olan ve bana sevgisini hissettiren tüm dinleyicilerime çok teşekkür ediyorum. Albüm hazırlığı her zaman bana kendimi daha canlı hissettirir. Çok yakında yeni şarkılarımla dinleyicilerle yeniden buluşacağım için oldukça heyecanlıyım.” şeklinde konuştu.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Rober Hatemo'nun her şarkısını olmasa da bir çok şarkısını beğenen biriyim. arabeskvari okumaları haricindeki şarkıları daha güzel. kıvrak nağmeli yunan ve mısır/cezayir şarkılarını türkçe sözlerle kavırlamalı :-) eskisi gibi. 'senden çok var' hala çok beğeniliyor. 'esmer'in modası hiç geçmedi. çünkü akustik ritmli şarkılar hep sevilmiştir. bu yoldan devam etmeli, ona da çok yakışıyor.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe