EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Ekim 2014 Perşembe

İSTANBUL'DA YENİ BİR ETKİNLİK MERKEZİ : VOLKSWAGEN ARENA


Her ne kadar etkinlik anlamında şanslı ve imrenilen bir şehir olsa da İstanbul'da canlı performans mekanı konusunda ciddi bir ihtiyacın olduğu yadsınamaz bir gerçek. Bu nedenle açılan her yeni etkinlik merkezi de bir o kadar kıymetli. Geçen Haziran ayında kapılarını açan Black Box İstanbul'un isim sponsorluğunu Volkswagen üstlenmiş ve mekanın yeni ismi ''Volkswagen Arena'' olmuş.  Volkswagen'in müzik odaklı pek çok çalışma yaptığını biliyoruz. Üniversite gençliğini hedefleyen Volkswagen Kampüste bunun başarılı bir örneğidir. Marka bu kez Black Box İstanbul ile müzik severlerle buluşuyor. Maslak'ta UNIQ İstanbul Kompleksi’nde yer alan merkez, Volkswagen Arena adıyla konuklarını ağırlayacak.
Mekan Pozitif tarafından yönetiliyor ve sponsor markanın katkıları ile önümüzdeki dönemde pek çok dünya çapındaki müzisyeni ve grubu burada izleme olanağı bulacağız. Hemen bu noktada bir etkinlik haberini de paylaşayım sizinle. Alternatif rock müziğin önemli gruplarından The Smiths’in vokalisti, yaşayan efsane Morrissey, Avrupa turnesi kapsamında Türk hayranları için 7 Aralık 2014 Pazar akşamı Volkswagen Arena’da sahne alacak. 

Binek Araç Genel Müdürü Vedat Uygun, “Parçası olduğumuz topluma ve ortak yaşam alanlarına karşı sorumluluğumuz olduğu anlayışıyla kültür, sanat ve spor faaliyetlerine de destek veriyoruz. Volkswagen Arena bunun en yeni kanıtını oluşturuyor. Volkswagen Arena’ya isim sponsoru olmamızın yanı sıra Türkiye’de müziğin ve performans sanatlarının gelişimine destek vermeye de devam edeceğiz.” şeklindeki açıklaması ile sanata gösterdikleri önemi ifade ediyor.

Mekan toplamda 5 bin 800 kişiyi ağırlayabiliyor, 4 bin 700 kişiye oturmalı düzende ev sahipliği yapabiliyor. En kısa zamanda mekanda bir canlı performans izlemeyi planlıyorum.

Ahmet Erten/ Hayat Müzik/2014
Share this post

3 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim11:45

  Etkinlik takvimini yayınlar mısınız? İlgi çekici etkinlikler varsa elbette gitmeye değer.

  YanıtlayınSil
 2. Anonim13:33

  bu tip mekanlar büyük heyecanla açılıp kısa süre sonra kapanabiliyorlar. umarım böyle olmaz. tebrikler.

  YanıtlayınSil
 3. İlgın ozer18:57

  Heyecan verici..

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe