EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Ekim 2014 Salı

EMRE KAYA'DAN YENİ KLİP : ''AYNA''

Son dönemlerde adını birbiri ardına çıkardığı yeni şarkılarla duyuran ve iyi bir çıkış yakalayan Emre Kaya, DMC imzası ile yayınladığı albümü ''Apayrı''nın ikinci video klibini ''Ayna'' şarkısına çekti. Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen video klibin görüntü yönetmenliğini “ Gora, Beyaz Melek ve New York ‘da Beş Minare” gibi başarılı filmlerin görüntü yönetmenliğini üstlenmiş Klipte Emre Kaya’ya yabancı model Ketana Pyatina eşlik etti.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. müge sezer11:48

  Emre Kaya enteresan şekilde iyi bir çıkış yaptı. Açıkçası çok farklı bir özelliği olduğunu düşünmüyorum ama bir şekilde sıyrıldı. bir sonraki albümü kalıcı olup olmayacağını ispatlayacaktır.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe