EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Eylül 2014 Salı

YAVUZ HAKAN TOK'UN KALEMİNDEN ''ACILARIN KADINI BERGEN''


Şöhreti Türkiye sınırlarını aşmış ve acıların kadını olarak tanınan Bergen’in hayatı roman oldu. 

Acıların Kadını Bergen adını taşıyan kitap, müzik yazarı Yavuz Hakan Tok tarafından kaleme alınarak Alfa Yayınları etiketiyle okurla buluşuyor. 

BERGEN SADECE ARABESK ŞARKICISI DEĞİLDİ… 
HAYAT HİKAYESİYLE ARABESKİN TA KENDİSİYDİ…

Kulise gönderilen çiçeklerin üzerinde “Beni tanırsan seversin” yazan kartla hayatı değişti Bergen’in. Günlerce gönderilen ve her defasında çöpe atılan çiçekler ilk kez o gün atılmadı. “Beni tanırsan seversin” diyen Halis’le değişen kaderi Türk filmlerinin senaryolarını aratmadı. 

Tanınmış müzik yazarı Yavuz Hakan Tok işte bu kitapta, şiddetle sevdiği adam tarafından yüzüne kezzap atılması sonrasında yine sevdiği adamın şiddetine, bedeninde kurşunlarla teslim olan Bergen’in 30 yıla sığan hayatına odaklanıyor..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe