EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Eylül 2014 Çarşamba

SAE INSTITUTE EYLÜL AYI ETKİNLİKLERİ!


Daha önce detaylı olarak yakından tanıttığımız SAE Institute, özel etkinlikler kurgulamaya devam ediyor. SAE Institüte'nün ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz etkinliklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Hearsafe Semineri - Eckhard Beste

Hearsafe firma kurucusu Eckhard Beste’nin katılımıyla gerçekleşecek seminerde; insan kulağı ve duyum, ses seviyesi ve gürlük, çevresel etkilerin duyum kalitesinde yarattığı düşüş, kulak koruma yöntemlerinin önemi ve gürültü ile ilgili yasal düzenlemeler gibi birbirinden önemli konulara değinilecek.

Tarih: 12 Eylül Cuma 19:00 / Detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 


Ses ve Görüntü İlişkisi Semineri - Ezel Akay

Ünlü yönetmen Ezel Akay’ın katılımıyla SAE İstanbul’da gerçekleşecek seminerde, sesin bir yönlendirici, yeni bir anlatıcı olarak kullanılmasının sinema dramaturjisindeki yeri, yöntem ve teknikleri tartışılacak.


Tarih: 18 Eylül Perşembe 18:00 / Detaylara buradan ulaşabilirsinizFoley ve Ses Efektleri Semineri - Howell Gibbens

Başlı başına bir sanat olarak görülen foley tekniği ile ilgili bir çok Hollywood filminde çalışmış olan Howell Gibbens'in katılımıyla SAE İstanbul'da gerçekleşecek etkinlikle, foley teknikleri, dikkat edilmesi gereken noktalar ve ses efektleri üzerine ayrıntılı bir atölye düzenlenecek.

Tarih: 19 Eylül Cuma 19:00 /Detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe