EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Eylül 2014 Pazartesi

NECAT ''LOST IN MUSIC''


Doktor müzisyen listesine yeni bir isim daha ekleniyor. Türkiye ve Kanada'da doktorluk yapan Necat, çocukluk hayalini gerçekleştirdiği albümü ''Lost In Music''i yayımlıyor. Sarı Ev etiketi ile dijital platformlarda yayımlanan albümün prodüktörlüğünü Ümit Kuzer ve Martin Spencer'in üstlendiği albümün aranjör koltuğunda Ümit Kuzer oturuyor.

Rock, Punk, Glam, Folk gibi müzik stillerini barındıran albümde teknolojik olarak 70'li ve 80'li yılların duyumları yaratılmış. Analog olarak kaydedilen albümde Amerikan müzikal tarzında vokallerini ünlü müzik adamı Dağhan Baydur'un kızı Sara Baydur'un yaptığı 2 farklı tarzda şarkı yer aldı. Dünya piyasasının hedeflendiği bu dinamik albüm, değişik müzik türlerini içinde barındırmasına karşın Rock’n Roll'un köklerine sadık kalıyor.
"Lost In Music" albümünün ilk video klibi “Flightman” adlı şarkıya Evren Arasıl yönetmenliğinde çekildi. Klip Şile'de 12 saat süren çekimler sonunda tamamlandı.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim11:49

  doktor şarkıcılar furyası ne kadar sürecek bakalım:))))

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe