EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Eylül 2014 Salı

MAVİ'DEN ''BİR KIŞ MASALI''


Kendine has tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Mavi, yeni şarkılarla sektördeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Genç şarkıcı, Sezen Aksu klasiği olan ''Bir Kış Masalı''nı son albümü ''Şimdi''de seslendirmişti. Söz konusu şarkının video klibi de geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Mavi, Sezen Aksu'nun 80'li yıllarda yorumladığı, sözleri Yıldırım Türker bestesi Onno Tunç'a ait olan "Bir Kış Masalı"nın video klibinin çekimlerini Gökhan Özdemir yönetmenliğinde Fas'ta gerçekleştirdi.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. sezen aksu / onno tunç versiyonu tartışmasız en iyi. sonra hande yener'inki geliyor. mavi'nin şarkıyı söylemesi kötü hem de şarkının ruhuna uymayan bir düzenleme var. ilk önce şarkının introsunda ve devamında bağlama partisyonları illa ki olacak. mavi'ninki çok yumuşak bir düzenleme, şarkıyı baymış. herkes her şarkıyı söylemesin lütfen. eser sahibinin takdiri tabi de. verdikleri de içine etmeseler daha iyi olacak.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe