EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Eylül 2014 Pazartesi

HALİL SEZAİ ''BEYAZ GİYME''


İncir Reçeli filmi 2011 yılında Halil Sezai imzası taşıyan soundract'i ile büyük ilgi görmüştü. Çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlanan İncir Reçeli 2'de Halil Sezai'yi bu kez "Beyaz Giyme" türküsünü seslendirirken dinleyeceğiz. Halil Sezai'nin kendine özgü yorumu ile seslendirdiği Beyaz Giyme dijital platformlarda yayınlanmaya başladı. Söz konusu şarkı "İncir Receli 2 Soundtrack" albümünün de habercisi olma özelliği taşıyor.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. türkü okumayan bir halil sezai kalmıştı. o da oldu rahatladık. satır sonlarındaki r'leri bir garip telaffuz etmese biraz dinlenebilir ama bu şekilde maalesef.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe