EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Eylül 2014 Perşembe

ETKİNLİK: ŞEVVAL SAM ''HARBİYE AÇIK HAVA'' KONSERİ


Farklı tarzda hazırladığı konsept albümlerle dikkat çeken Şevval Sam, 2012 yılında Harbiye Açıkhava’da “Toprak Kokusu I” konser serisinin ilkini gerçekleştirmişti. Şevval Sam, yoğun istek üzerine bu yıl “Toprak Kokusu II” konseriyle müzik severlerle yeniden buluşacak.
Son olarak Türk sanat müziği, Karadeniz türküleri, arabesk, son olarak modern ve klasik şarkıları seslendirdiği "Tango" albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkan Şevval Sam, “Toprak Kokusu II” konseriyle 27 Eylül 2014’te İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde yerini almaya hazırlanıyor.

Halk oyunları, çeşitli dans gösterileri, sürprizler ve konuk olarak “Istanbul Strings” yaylı grubunun enstrümantal şovlarıyla bir kültür mozaiğine dönüşecek konserde; alaturka müzikler, birçok dilde seslendireceği Anadolu’nun etnik kültür ve dillerine dair halk ezgilerinin yer aldığı etnik türküler, Karadeniz türküleri, Türk sanat müziği eserleri, bir döneme damgasını vuran arabesk parçalar ve tango eserler de Şevval Sam repertuarında yer alacak. 
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe