EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Eylül 2014 Pazartesi

ESİN İRİS ''YİNE MAVİ'' Yİ YAYIMLADI!


Geçtiğimiz haftalarda yeni şarkısı ''Bu Gece'' ile dinleyici ile buluşan ve kısa sürede beğeni kazanan Esin İris'in albümü ''Yine Mavi'' yayımlandı. Albüm öncesinde Gökçe ''Tuttu Fırlattı Kalbimi'', Ne Yapardım'', Keremcem ''Aptal Aşık'', Ayhan Sicimoğlu "En Estambul", "Arkana Bakma" ve "Nadie Como Tu" şarkılarının sözlerine imza atan Esin İris, ilk albümü “Yine Mavi”de yer alan 10 şarkının tümünün sözlerine, bir çoğunun da bestesine kendi imzasını attı. Albümün sürprizi ise Koray Candemir'in , albümde ''Senin Şarkın''da Esin İris'le düet yapması oldu.

Albümün prodüktörlüğünü, aynı zamanda tüm şarkıların düzenlemelerini de yapan ve dört şarkının bestesine de Esin İris’le birlikte ortak imzasını atan, Kolpa grubundan tanıdığımız Samuray Gökce üstlendi. Kayıtlarını Erim Arkman’ın mix’lerini ise Arzu Alsan’ın yaptığı albümün mastering’i Çağlar Türkmen tarafından hazırlandı. Gündem Yaylı Grubu, Hasan Gözetlik, Ali Yılmaz, Göksel Kartal, Yılmaz Şenyaylar gibi değerli müzisyenlerin de enstrümanlarıyla birlikte yerini aldığı albümün sanat direktörlüğünü Barış Sarhan üstlenirken; Esin İris, albüm fotoğrafları için Evren Arasıl’ın objektifinin karşısına geçti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe