EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Ağustos 2014 Perşembe

YEŞİM SALKIM & GRUP GÜNDOĞARKEN BULUŞMASI!


İşimiz Müzik, sektöre yeni projeler kazandırmaya devam ediyor.Müzik şirketinin son zamanlarda sıkça dinlediğiniz son projesi Yeşim Salkım ve Grup Gündoğarken buluşmasından ortaya çıkan ''Şeker Oğlan'' oldu. 
Düzenlemesini Serkan Uz’un yaptığı “Şeker Oğlan”, dijital platformlarda yerini aldı. Kendi şarkılarının yanı sıra, “Şeker Oğlan” ve halk şarkılarının farklı düzenlemeleriyle Yeşim Salkım ve Grup Gündoğarken projesi, konserlerle tüm sevenlerine ulaşacak.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. gündoğarken rotasını mı şaşırıyor bilmiyorum. yeşim salkım gibi detone sesi olan, 2. sınıfa düşmüş bir popçu ile neden çalışır ki? gündoğarken'den yeni albüm geliyor deniyordu. bu muymuş? gündoğarken'in acilen mest of'ta çalıştıkları yunan müzsiyen 'nikiforos metexas' ile çalışması gerekiyor. kendilerini beraber yaptıkları 3 albümle bulmuşlardı. aynı yoldan devam etsinler.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe