EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Ağustos 2014 Çarşamba

İSKENDER PAYDAŞ FT TARKAN ''HOP DE''


İskender Paydaş'ın yeni albümü ''Zamansız Şarkılar II''nin ilk lokomotif şarkısı bugün dinleyici ile buluştu. Herkesin merakla beklediği Tarkan ve İskender Paydaş'ı buluşturan şarkının ismi ''Hop De''. Şarkının video klibinde de birlikte kamera karşısına geçen ikili çekimleri tarihi Adile Sultan Sarayı'nda gerçekleştirdi. ''Hop De''nin söz ve müziği Tarkan'a, düzenlemesi İskender Paydaş'a ait. Şarkı DMC etiketi ile dijital platformlarda yayınlanıyor.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. tarkan'ın en başarısız albümü olan 'metamorfoz' dan çıkma bir şarkı gibi. tarkan çok iyi bir yorumcu ama şarkı yazarı/bestecisi olarak çok zayıf. sürekli benzer sözler yazıyor. karşısındakinin akıllı olması, kendini bilmesi gibi kendini tekrarlayan sözler. tarkan'a yakışmıyor. bu arada metamorfoz albümünün tekrar basımı yok. bakın d&r'lara hepsi var (single ve come closer dahil) ama metamorfoz yok. 'vay anam vay' yani

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe