EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Ağustos 2014 Salı

ESİN İRİS'TEN İLK ALBÜM ''YİNE MAVİ''


Bu zamana kadar Gökçe ''Tuttu Fırlattı '', ''Ne Yapardım'', Keremcem ''Aptal Aşık'', Koray Candemir  ''Kalan Giden Benim'' gibi şarkılara attığı imzalarla tanıdığımız Esin İris, uzun süredir hazırlıklarını yaptığı ilk solo albümünü Sony Music Türkiye etiketi ile yayımlıyor. Bugün radyolar ve dijital platformlar aracılığı ile dinleyici ile buluşan ve önümüzdeki günlerde müzik marketlerdeki yerini alacak albümün çıkış şarkısı ''Bu Gece''nin sözü ve müziği Esin İris'e, düzenlemesi ise albümün prodüktör koltuğunda da oturan Samuray Gökçe'ye ait.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe