EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Ağustos 2014 Perşembe

ÇUKURCUMA BAHAR'DA ''MÜZİK'' BULUŞMASI!


Müzik Blogları Fikir Takımı'nın temelleri 2011 yılında Tolga Akyıldız'ın öncülüğünde kuruldu. O günden bu yana müzik hakkında yazılar yazan kişiler olarak çok sayıda özel buluşma gerçekleştirdik. Amaç hem bu niş kitlenin tanışması hem de adından da anlaşılacağı gibi fikir alışverişinde bulunmasıydı. Herkes bu projeden yeterince memnun olmalı ki aradan yıllar geçmesine rağmen aynı heyecanla bu buluşmaları sürdürmeye devam ediyoruz. Dün akşam Cihangir'in keyifli mekanlarından Bahar'da müziğe  gönül vermiş bizler yine bir araya geldik. Müzik yazarları dışında Ceylan Ertem, Esin İris, Tan Tunçağ gibi müzisyenlerin de katıldığı bu buluşmada konu elbette müzikti.. Röportaj/söyleşi konseptinden fazlaca uzak bir etkinlik olduğu için size müzisyenlerle konuştuklarımızı detaylı olarak paylaşamayacağım.  Amacımız birbirlerinin fikirlerini önemseyen ve merak eden bu kitlenin samimi bir paylaşımda bulunmasıydı. Ve nitekim böyle de oldu...

                    

Elbette bu etkinlik için sevgili Tolga’ya teşekkür ediyoruz. Yıllardır neredeyse ekip içerisinden hiç kayıp yaşamadan fikir takımımızın buluşmalarını sürdürdük. Bunda Tolga’nın payı oldukça büyük! : ) Şahane misafirperverliği ve lezzetli mutfağı için Bahar'a da ayrıca teşekkür ediyoruz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe