EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Mayıs 2014 Cumartesi

SELİM GÜLGÖREN BU KEZ ''GÜNLERDEN AŞK'' DİYOR!


''Cennet'' şarkısı ile geçtiğimiz yıllarda iyi bir çıkış yakalayan Selim Gülgören, yeni şarkılarını dinleyici ile buluşturmaya devam ediyor. Genç şarkıcı ''Günlerden Aşk'' adını verdiği yeni albümünü Seyhan Müzik etiketi ile geçtiğimiz günlerde yayımladı. Selim Gülgören, yeni albümünde Gözde Ançel, Murat Günes, Yazgın Kaçak, Kaan Karamaya, Gürdal Çakır ve Emrah Samet gibi şarkı sözü yazarı ve bestecilerin şarkılarına yer verdi. Tüm şarkıların düzenlemelerinde Selim Gülgören imzası yer alırken, mix ve masteringi ise Emre Kıral yaptı.


Albümün ilk video klibi sözü ve bestesi Gözde Ançel'e düzenlemesi Selim Gülgören'e ait "Adım Adım"a çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe