EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Temmuz 2014 Çarşamba

SAE İSTANBUL İLE RANDEVUNUZ VAR!


Daha önce Hayat Müzik'te detaylı olarak mercek altına aldığımız dünyanın en büyük medya eğitim kurumu olan SAE Institüte 23 Ağustos'ta öğrenci adayları için bir tanıtım günü düzenliyor. Yaklaşık 15.000 aktif öğrencisi ve 26 ülkede yer alan kampüsleriyle, eğitim veren SAE Institüte tanıtım günlerinde Digital Film & Animation ve Audio Engineering programlarında verilen eğitim üzerine seminerler, kampüs turları ve atölyelerin düzenlenecek.  Ayrıca katılımcılar SAE İstanbul’da sunulan imkanları yakından inceleme fırsatı bulabilecek. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 

SAE İstanbul'un tanıtım günü haricinde 15 Ağustos 2014'te Dolby yetkili ses uzmanı Nurkut Özdemir’in katılımıyla SAE İstanbul’da  50 yıla yakın bir süredir sinema alanında var olan Dolby firmasının ses teknolojilerinin ışığı altında, 5.1 film ses miksajı ve masteringinden sinema kalibrasyonuna kadar çeşitli konulara değinilecek özel bir seminerin de gerçekleşeceğini hatırlatalım.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe