EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Temmuz 2014 Salı

MABEL MATİZ'DEN YENİ VIDEO KLİP ''ALAİMİSEMA''


''Yaşım Çocuk'' albümü ile diskografisine yeni başarılar ekleyen Mabel Matiz, yeni video klibini albümünden tekli olarak yayımlanan Alaimisema (Radio Edit 2014) şarkısına çekti. ''Aşk Yok Olmaktır'' klibinin de yönetmenliğini üstlenen Can Saban, klipte yine yönetmen koltuğunda oturdu. Ömerli Barajı'nda çekilen video klipte özgürlüğü arayan bir grup gezici müzisyenin miskin bir köyün sakinleriyle tanışmaları, şarkıları ve danslarıyla o köyü nasıl neşelendirdiklerinin hikâyesi anlatılıyor.
Başarılı şarkıcı Mabel Matiz,2015 yılında yayımlanması planlanan albümünün kayıtlarına Eylül ayında başlamaya hazırlanıyor.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe