EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Temmuz 2014 Perşembe

HADİSE'NİN ''TAVSİYE''Sİ VAR!


Türkçe popunun iddialı isimlerinden Hadise, 2014 yazında bir ''Tavsiye''de bulunuyor. Pasaj Müzik etiketi, Hadise Açıkgöz ve Hülya Açıkgöz prodüktörlüğünde hazırladığı albümde 9 şarkı ve 2 remix versiyon bulunuyor. Süpervizörlüğünü İskender Paydaş'ın üstlendiği ''Tavsiye''de Alper Narman, Onur Özdemir, Selim Siyami Sümer, İsra Gülümser, Emrah Karaduman, Tolga Görsev gibi pek çok önemli ismin imzaları yer alıyor. “Tavsiye”nin ilk video klibi, sözü ve müziği Alper Narman ve Onur Özdemir’e, düzenlemesi İskender Paydaş’a ait “Nerdesin Aşkım” a Hülya Açıkgöz yönetmenliğinde çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe