EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Temmuz 2014 Pazartesi

AHMET BEYLER ''SELAM SÖYLEME''


“Bir müzik grubu olarak anılmaktansa bizi dinleyenler ve bizimle şarkı söyleyenlerin de dahil olduğu müzikli bir arkadaş grubu olmayı tercih ederiz.'' diyen Ahmet Beyler ''Selam Söyleme'' ismini verdikleri yeni şarkılarını müzik severlerle buluşturdu. Pek çok mekanda sahne alan ve sahne performansları ile dikkat çeken Ahmet Beyler, Eren Tokgöz; davulda Cenk Güçbilmez, trompette Mert Altar Büyüköner ve bas gitarda Ahmet Acar’dan oluşuyor. Ahmet Bey'ler yayınladıkları şarkılarının yanında albümlerinin de hazırlıklarını sürdürüyor.
       
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe