EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Haziran 2014 Cuma

VİYANA, İSTANBUL'A GELİYOR!


Görsel : Christian Stemper

Sanat şehri Viyana, 21 Haziran'da Bebek Parkı'nda sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Perulu sanatçı Luis Casanova Sorolla'nın fikri ile ortaya çıkan projenin içeriği Üsküdar Karadeniz Dans Topluluğu ve Viyana Devlet Opera Balesi üzerinde büyüleyici diyagramlardan oluşan bir resmin meydana geleceği, dans adımlarının kaydedildiği kâğıt üzerinde dans gösterisinden oluşuyor. Viyana Devlet Opera sanatçılarının sergileyeceği performansta kurgulanan koreografi sayesinde bir Viyana Resmi çizilecek. İzleyenleri heyecanlandıracak bu performansın sonucunda ortaya çıkan ilginç resimlerin daha iyi izlenebilmesi için, bu yaratıcı gösteri aynı anda canlı olarak iki büyük duvar tuvaline yansıtılacaktır. Etkinlik Viyana’nın geleneksel kahve kavurma işletmesi Julius Meinl tarafından servis edilecek orijinal Viyana kahvesi ile tamamlanacaktır. Söz konusu performanslar 17.30, 19.00, 20.30 saatlerinde gerçekleşecek.

Merakla beklenen bu etkinliğin sosyal medya paylaşımlarını #ViennaMeetsIstanbul hashtaginden takip edebilirsiniz.

                       
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe