EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Haziran 2014 Cumartesi

ULUDAĞ FRUTTİ EXTRA İLE TANIŞIN!2014 yazında da Hayat Müzik’te müziğin nabzını tutmaya devam edeceğiz. Güncel albüm haberleri, konser/albüm kritikleri ve röportajları sizinle buluştururken bu kez en az müzik dinlemek kadar sizi mutlu edecek bir haberim var size.

Tatilde, yolculukta, evde.. Kısacası her yerde size müzik kadar yakın Uludağ Frutti Extra ile tanışmanın zamanı geldi… Bu güzel lezzet Uludağ Frutti Extra’nın her zevke göre alternatifi var. Bu farklı lezzetler : mandalina, armut, kavun, orman meyveli, yeşil limonlu olmak üzere… Benim favorim ‘’Orman Meyveli’’ ve ‘’Yeşil Limonlu’’ oldu.. Buz gibi orman meyveli Uludağ Frutti Extra bu yaz tüm konserlerde bana eşlik edecek gibi gözüküyor.
Müzik dinlemek nasıl bir tutku ve mutluluk kaynağım ise, yazın damak tadıma uygun soğuk bir içecek tüketmek o derece vazgeçilmezim…

Dinlemem ve sizinle paylaşmam gereken yeni albümleri dinlerken ve yazarken bana bugün eşlik eden kalsiyum, bikarbonat, magnezyum açısından da zengin olan Uludağ Frutti Extra’yı öğrenmek isterseniz, fotoğrafı inceleyebilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe