EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Haziran 2014 Perşembe

NAZAN ŞORAY ''OLAY BU''


Nazan Şoray, 2011 yılında yayınladığı ''Mültecin Olayım'' albümünden 2 yıl sonra ''Olay Bu'' adını taşıyan yeni albümünü yayımladı. Ossi Müzik etiketi ile yayımlanan albümün isim şarkısının söz ve müziği Dr.Selahattin Erhan’a, düzenlemesi ise Ödül Erdoğan’a ait. 

Şarkının Candar Köker’in hazırladığı akustik ve Dj.Burak Yeter’in yaz için özel hazırladığı remix versiyonları da dinleyici ile buluşuyor.

Mini albümde yer alan diğer şarkı Yazık’ın söz ve müziği Volkan Gidiş’e ,düzenlemesi ise Cüneyt Yalmaz ile Volkan Gidiş ortak imzası taşıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe