EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

30 Haziran 2014 Pazartesi

MERT ALİ İÇELLİ ''SÖZÜN BİTTİĞİ YER''Bu zamana kadar müzik dünyasında hem albüm repertuarlarına attığı imzalar hem de aranjör kimliği ile adını duyuran Mert Ali İçelli ilk teklisi ''Sözün Bittiği Yer''i yayımladı. Işın Karaca, Murat Boz, Ayşe Özyılmazel, Soner Sarıkabadayı, Emre Altuğ, Murat Dalkılıç gibi isimlerin albümlerinde şarkılarını dinlediğimiz genç müzisyen şarkılarını kendi sesi ile müzik severlerle buluşturuyor.

Mert Ali İçelli düzenlemesi kendisine, söz ve bestesi   Emre Kaya’ya, ait olan “Sözün Bittiği Yer” şarkısı ile kariyerine yorumcu kimliğini de ekleyerek müzikal yolculuğuna devam ediyor.
Kayıtları Quartz Stüdyo’da yapılan şarkının mastering çalışması Abbey Road stüdyolarının ünlü tonemeisterı Miles ShowelL tarafından gerçekleştirildi. 

Mert Ali İçelli, teklisinin görselleri için Alexander Kokoskeriya'ın stil danışmanlığında, fotoğrafçı Boğaç Dalkıran’ın objektifinin karşısına geçti. Prohenin kapak tasarımını ise Michel Manfredi hazırladı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe