EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

26 Haziran 2014 Perşembe

KOLPA ''KAFAM SENDEN BİLE GÜZEL''


Kolpa'nın Pasaj Müzik etiketi ile dinleyicilerle buluşturduğu ''Aşk ve Hayat Hakkında'' albümünün yeni video klibini ''Kafam Senden Bile Güzel'' şarkısına çekti .Evren Arasıl'ın yönetmenliğinde çekilen klipte, gruba dört genç bayan oyuncu eşlik etti. Beyoğlu’nun ara sokaklarında ve Karaköy'de otele çevrilmiş tarihi bir binada yapılan çekimler yaklaşık 24 saat sürerken; klipte Red Epic 4K kamera kullanıldı.
Barış Yurtcu, Bora Yeter, Cenk Taner Dönmez ve Samuray Gökçe'den oluşan Kolpa grubunun, stüdyo kaydında ilk defa üflemeli enstrümanlar da kullandığı "Kafam Senden Bile Güzel" isimli enerjik şarkısı 25 Haziran'da yayınlanmaya başladı.
                  
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe