EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Haziran 2014 Cuma

ETKİNLİK: PUMA SOKAKTA


Puma markası, 7 Haziran'da Ortaköy'de müzik ve eğlence dolu bir etkinlik hazırladı. Eğlenceli aktivitelerin de yer alacağı ''Puma Sokakta'' etkinliği müzik severlere Bedük, Can Bonomo ve dans müziğinin ülkemizdeki temsilcilerinden BeeGee konserlerini de sunuyor.Saat 13:00 itibariyle b-boy showları ile başlayacak etkinlik Sansar Salvo, Kamufle, Grogi, Anıl Piyancı 'nın katılımı ile devam edecek.
Bir festival havasında kurgulanan etkinlikte perküsyoncuların ritimleri arasında sambacılarla dans edecek, Capoeira dansçılarını izleyebileceksiniz.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe