EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Haziran 2014 Çarşamba

EMERGENZE FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM!


Her yıl 150'yi aşkın şehirde düzenlenen ve İstanbul'da üçüncüsü gerçekleşen Emergenza Festivali, 22. yılında Dream TV’nin medya sponsorluğunda müzik severlerle buluşuyor. 4-5 ve 6 Mayıs tarihlerinde Mojo Beyoğlu’nda gerçekleşen elemelerde yarışan 30 gruptan 12’si; 8 Haziran’da Jolly Joker İstanbul’da Emergenza 2014 Türkiye Finalinde yarışmaya hak kazandı. 

Arsnova, Güneş Gürsoy, Kampala, Minimal Amalar, Montana Çetesi, None Shall Return, Rain Leechers, Rom, Saspent, The Tides, Trnc ve Yabancı Değiliz; 8 Haziran'da Jolly Joker İstanbul’da yapılacak finalde kıyasıya mücadele edecek. 

Yarışma; major (büyük) bir müzik şirketi ile sözleşmesi olmayan her yaştan müzisyen ve gruba açık olarak düzenleniyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe