EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Mayıs 2014 Salı

SİNAN AKÇIL'DAN YENİ ALBÜM ''TABİ TABİ''


Söz yazarı ve besteci olarak müzik dünyasında nam salan akabinde ''şarkıcı'' kimliği ile de dinleyicilerle buluşulan ve bu yönü ile konuşulan Sinan Akçıl,  DMC etiketi ile yeni albümü ''Tabi Tabi''yi yayınlamaya hazırlanıyor. Tüm şarkıların sözlerinin altına imzasını atan Sinan Akçıl, albümde Ozan Doğulu ile birlikte çalıştı. Marcu Manu'nun prodüktörlüğünde hazırlanan albüm 20 Mayıs'ta müzik marketlerde yerini alacak.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. biz yazmaktan o söylemekten (!) bıkmadı. bir insanda fazla ego olmasının tirajikomik kanıtıdır Sinan Akçıl'ın şarkı söylemesi.Dostlarından biri karşısına çekip konuşmalı "sen ne yapıyorsun" diye. adamda müzik kulağı var ki besteci, müzisyen olmuş. ama aynı adam kendi sesinin rezalet olduğunu fark edemiyor. Babasını (TEKFEN flarmoni orkestrası şefi Saim Akçıl) örnek alsın, solistlik haricinde müzikle ilgilensin.

  Mehmet Erdem...sana da laflar hazırladım :-) ama yeri bura değil.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe