EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Mayıs 2014 Perşembe

SEZEN AKSU ''YENİ VE YENİ KALANLAR''


Sezen Aksu, 2014 baharını SN Müzik etiketi taşıyan yeni teklisi ''Yeni ve Yeni Kalanlar'' ile karşıladı. Sezen Aksu ve Mithat Can Özer'in birlikte yazdıkları şarkının orijinali ile beraber toplam 5 versiyonu yer alıyor. Orijinal versiyonu Ozan Bayraşa, Alaturka versiyonu ise Aytuğ Yargıç tarafından yapılan şarkının Mix ve Club Mix versiyonu Emrah Karaduman’ın, Rework versiyonu ise Muratcan Oğuz ve Barış Karademir ikilisinin düzenlemelerinden oluşuyor.
Geçtiğimiz haftalarda dijital platformlarda yayımlanan şarkının ruhuna oldukça yakışan bir de video klip çekildi. ''Yeni ve yeni kalanlara selam olsun, şerefine kalksın tüm kadehler...'' dileğiyle söylenen şarkının Mythos Meyhanesi'nde çekilen video klibinde Meral Olay, Aysel Gürel, Uzay Heparı gibi isimlerin siyah beyaz fotoğrafları da yer aldı...

                     
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe