EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

30 Mayıs 2014 Cuma

MURAT DALKILIÇ ''DAHA DERİNE''


Murat Dalkılıç, uzun süredir hazırlıklarını sürdürdüğü yeni albümü ''Daha Derine''yi yayımlamaya hazırlanıyor. 13 şarkıdan oluşan albümde prodüktör olarak başarılı aranjör Ozan Çolakoğlu karşımıza çıkıyor. Harun Tekin, Gülşen, Oğuzhan Koç İskender Paydaş, Alper Erinç, A. Emir Batkan albümde imzaları bulunan diğer isimler.Albümde kendisine ait 6 parça bulunan Dalkılıç ‘’Daha Derine’’ ile ilgili ‘Uzun zaman alan çok çılgınca bir titizlikle ve mesaiyle hazırladık bu albümü, müzik severlerin arşivinde en güzel köşelerinden birinde yer alacağına inanıyorum.’’ şeklinde konuştu. Daha Derine albümünün çıkış şarkısı ''Bu Nasıl Aşk'' ın söz ve müziği ise Oğuzhan Koç'a ait.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe