EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Mayıs 2014 Perşembe

HANDE YENER'DEN YENİ ALBÜM : MÜKEMMEL


Türk popunun konuşulan isimlerinden Hande Yener, uzun süredir hazırlıklarını sürdürdüğü yeni albümü ''Mükemmel''i Poll Production imzası ile yayımlıyor. Prodüktörlüğünü kendisinin üstlendiği albüm çift cd'den oluşuyor. Remix şarkılardan oluşan cd ile birlikte piyasaya sunulacak albümde 2 cover şarkı yer alıyor. Sözü Yıldırım Türker, müziği büyük müzik adamı Onno Tunç’a ait ve daha önce Sezen Aksu tarafından yorumlanmış “Bir Kış Masalı” şarkısı ve sözü Fikret Şeneş müziği Peter Yellowstone’a ait olan daha önce Ajda Pekkan tarafından yorumlanan “Bir Köşede Yalnız” söz konusu şarkılar. Sözü Berksan, müziği Turaç Berkay Özer & Berksan ortak imzası taşıyan “Unutanlar Gibi” şarkısında Hande Yener’e son dönemin etkili yorumcusu Mehmet Erdem ile yaptığı düet merakla bekleniyor. .Fotoğraf çekimlerinde Hande Yener’e Amerikalı top model Glen Edwın eşlik etti.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe