EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

26 Mayıs 2014 Pazartesi

DERİN SARIYER ''YORULDUYSAN''Tasarımcı kimliği ile sektörde tanınan Derin Sarıyer, Kasım ayında yayımladığı ilk teklisinden sonra ''Yorulduysan'' adını taşıyan yeni şarkısı ile dinleyicilerle buluşuyor. Bağımsız olarak tanımladığı müzik tarzı ile müzikal kariyerine devam eden Derin Sarıyer,‘Yorulduysan’’ın arkasındaki fikri şöyle anlatıyor: “Boşluğa doğarız. Gerçek olmasını istediklerimize inanırız. Zaman geçer. Yaşlanırız ama büyümeyiz. Manevi özne oluşumuzun ağırlığından kaçmak için hep yoldayızdır. Kendimizden, evimizden kaçmak için.” Sözü ve müziği Derin Sarıyer'e ait olan şarkı Elec-Trip Records etiketiyle 2 Haziran 2014 tarihinden itibaren de iTunes’da ve diğer dijital ortamlarda tüm dünyada satışa sunulacak.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe