EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Mayıs 2014 Perşembe

DEHA BİLİMLİER ''ALAYINA İSYAN''


Son albümü ''Mutasyon''u geçtiğimiz aylarda yayımlayan Deha Bilimlier, albümünün yeni video klibini ''Alayına İsyan'' şarkısına çekti. Söz ve müziği Mert Ekren imzası taşıyan şarkının video klibi sosyal medyada kısa sürede konuşulmaya başlandı. Müjdat Kupsi yönetmenliğinde ve Bener Hamamcı'nın stil danışmanlığında hazırlanan klibin prodüktörü Onur Özışık oldu.

Oyuncu Yiğit Durdağ tarafından canlandırılan Hz. İsa’nın uyanış sahneleri ve LGBT bayrağına sarılı iki erkeğin mahkum görüntülerinden oluşan tanıtım görselleri sebebiyle sosyal medyada tepki toplayan videoda bu iki sahne dışında Dilara Endican’ın estetik olduğu sahneler ve ünlü moda tasarımcısı Emre Erdemoğlu’nun Azrail’i canlandırdığı sahnelerin de çok konuşulacağı öngörülüyor. 

Dünden bugüne, İnsanoğlu’nu Kıyamet Günü’ne götürecek sürecin konu olarak ele alındığı videonun Tv ve İnsternet için iki farklı montajı hazırlandı. İnternet üzerinde ilk olarak 02 Haziran 2014 Pazartesi günü yayınlanacak sansürsüz versiyonunu için Kudüs’ten özel Sela sesi kaydedildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe