EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Mayıs 2014 Salı

ANTRE ''BEDENİMDEYKEN''


Antre, ilk albümü ''Bedenimdeyken'' ile dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Bu zamana kadar pek çok mekanda gerçekleştirdikleri sahne performansları ile dikkat çeken grup, dokuz parçadan oluşan ilk albümlerini yayınlıyorlar. 2010 yılında ‘Buz’ grubunun dağılmasıyla İsmet Tümer ve Tercan Şener, Caner Hız’ı da aralarına alarak ‘Antre’ projesini başlattı. Modern Müzik Akademisi'nde kaydedilen, Tarkan Gözübüyük’ün mix ve mastering yaptığı albümde, daha önce Özlem Tekin’in de seslendirdiği Barlas’ın “Aşka Dair” parçası da yer alıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe