EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Nisan 2014 Pazartesi

TAMER ''AŞK VAKTİ''


Müzik dünyası yeni isimlerle tanışmaya devam ediyor. Bunların sonuncusu Seyhan Müzik etiketi ile yayınladığı son albümü ile Tamer oldu. Yurt dışında pek çok projeye imza atan şarkıcı Türkçe şarkılardan oluşan albümünü 2014 yazıyla birlikte müzik severlerin beğenisine sunuyor. 1’i İngilizce toplam 5 şarkıdan oluşan bu albümde,ünlü aranjör Suat Aydoğan ve Daniel Troha‘nın yanı sıra ; Adnan Fırat, Murat Güneş gibi başarılı işlere imza atmış birbirinden değerli söz yazarları ve besteciler yer aldı. Yapımcılığını Seyhan Müzik’in üstlendiği ve Türkiye'deki ilk abümünün klibi Kemal Başbuğ yönetmenliğinde, sözü/ bestesi Murat GÜNEŞ ’e ait olan çıkış şarkısı ‘’ Aşk Vakti‘’ ne çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe