EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Nisan 2014 Pazar

SAE INSTITUTE'DEN BURS MÜJDESİ!


Dünyanın önemli medya eğitim kurumu SAE Institute ve tüm Avrupa'yı dolaşarak birçok noktada yer alan okullara, üniversitelere, konserlere, festivallere ve fuarlara uğrayan The John Lennon Educational Tour Bus ; ses mühendisi ve prodüktörlerden oluşan üç kişilik uzman bir kadro eşliğinde, içerisindeki üst düzey kurulumları ile gençlere müzik ve video üretimine yönelik ücretsiz atölye çalışmaları sunuyor.

Bu kez,  The Lennon Bus ve dünyanın en büyük medya eğitim kurumu SAE Institute, yürütülen işbirliği kapsamında tüm SAE Avrupa kampüslerindeki Audio Engineering eğitimleri için birer kişiye burs imkanı sağlıyor!

https://www.sae.edu/en-gb/course/467/Audio_Engineering_Program
https://istanbul.sae.edu/tr/course/1210/Audio_Engineering

Program hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe